Hakkımızda

Müşterilerimize Değer Katmak, Kalite Konusundaki Beklentilerine Karşı İstikrarla Çözüm Sunmak ve Satış Sonrası Müşterilerimizin Yanında Olmak İlk Önceliğimizdir.

OEC Haberleşme Sistemleri
Hakkımızda

OEC Haberleşme Sistemleri

2000

21 yıllık sektör bilgi ve tecrübe birikimi ile kurulan OEC Elektronik Haberleşme Sistemleri Ltd. Şti. “Telsiz Haberleşme Sistemleri ve Elektronik Haberleşme Sistemleri” konusunda faaliyet göstermekte ve Satış, Kiralama, Bakım-Onarım, OKTH, Projelendirme ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Firmamız toplu ve anlık haberleşmeye, elektronik güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyan tüm firma, kurum ve kuruluşlara yönelik ürün portföyüne sahiptir. Amacımız gerek ürün gerekse hizmet sunumunda talepleri doğru değerlendirerek en akılcı ve kalıcı sistem ve ürün çözümleri ile müşterilerimizin Telsiz Haberleşme Sistemleri ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda Çözüm Ortağı olmaktır.

“Önceliğim Müşterim” ilkesi ile güven ve müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren firmamız müşterilerinin doğru ürün ve hizmeti alması için çaba sarf etmektedir.

Gelişen teknolojileri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarının ve taleplerinin tam olarak anlaşılması, doğru ürün ve doğru sistem önerisinde bulunarak uzun vadeli kullanılabilecek en efektif çözümlerin sunulması ve bununla birlikte satış sonrasında minimum maliyetlerle sistemin devamlılığının sağlanması, AR-GE çalışmaları ile hizmet ve ürün kalitesini her zaman bir adım ileri taşımayı planlamakta ve ülke genelinde bu kapsamda birçok başarılı projeye imza atmaktadır.

21

+ Yıllık Deneyim

12335

+ Telsiz Projesi

5000

+ Bas Konuş Abonesi

3580

+ Kiralama Hizmeti
OEC Haberleşme Sistemleri
OEC Haberleşme Sistemleri

Misyonumuz & Vizyonumuz

Hızlı, devamlı ve tutarlı olmanın, kaliteli ürün ve hizmetlerin en iyi şekilde rekabetçi pazara sunmanın saygın bir lider olabilmek için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz.


İnsan için Teknoloji yaklaşımı ile çalışanlarımız ve müşterilerimizin memnuniyetini hedefleriz. Bilgi, iletişim ve eğitime dayalı altyapımızla araştıran, geliştiren, üreten ve pazarlayan çalışanlarımıza fırsat verir, destekleriz.


Önümüzdeki yıllarda haberleşme ve güvenlik sektöründe pazarın lideri olmak ve kaliteyi en yüksek seviyeye çıkartmak olacaktır. Geçmişimizden güç alarak, zamanın ruhunu okuyarak, değişimleri fırsata çevirerek hep birlikte şirketimizi daha iyiye taşımaktır.

OEC Haberleşme Sistemleri

DEĞERLERİMİZ

21+ Yıldan fazla deneyim...
OEC Haberleşme Sistemler
OEC Haberleşme Sistemler
OEC Haberleşme Sistemleri

DEĞERLERİMİZ

21+ Yıldan fazla deneyim...
OEC Haberleşme Sistemleri

Müşterilerimiz velinimetimizdir.

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.

OEC Haberleşme Sistemleri
OEC Haberleşme Sistemleri

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak ve saygı göstermek düsturumuzdur.

Faaliyet gösterdiğimiz ve gücümüzü aldığımız ekonomiye güç katmayı hedef alırız

OEC Haberleşme Sistemleri

Güvenilir Çözüm Ortağınız

OEC Haberleşme Sistemleri tecrübeli Teknik Servis Departmanı ile konvansiyonel telsiz haberleşmesi, telsiz tabanlı veri haberleşmesi, analog trunk telsiz sistemleri, sayısal DMR telsiz sistemleri, TETRA telsiz sistemleri, 2.4GHz, 5.4GHz, 60GHz ve mikrodalga geniş band veri iletim sistemleri ile ilgili sistem tasarım, planlama, kurulum, devreye alma ve sahada bakım servisleri hizmetlerini sunmaktadır..

21+ Yıllık Tecrübe

Kurulduğu günden bugüne Türkiye’nin önde gelen firmalarına, kendi markaları ve distribütörlükleri ile Satış, Kiralama ve Teknik Servis alanında Haberleşme Teknolojileri tedariği sağlamaktadır.

Profesyonel Çözümler

Kamu ve özel sektörde özellikle güvenlik, inşaat, enerji, altyapı ve ulaşım alanlarında sunmuş olduğu sayısız çözüm ile alanında eşsiz bir referans listesine sahiptir.

Yeniliklerin Öncüsü

Telsiz entegrasyonu alanında TETRA ve DMR teknolojilerinde hem multicast hem de simulcast çözümleri sunmaktadır. Yeni gelişen sayısal teknolojilerin ilk uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

İş Geliştirme

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler İçin OEC Haberleşme Sistemleri

OEC Haberleşme Sistemleri

Markalarımız


Hytera Logo
Motorola Logo
E-Tera Logo
Telo System Logo
Caltta Logo
Tassta Logo
Telox Logo