Kiralama ve Bakım

Haberleşme çözümleri konusunda Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan OEC Haberleşme Sistemleri Güvenlik ve Haberleşme Teknolojileri, firmalar için satış ve kiralama hizmeti sunmaktadır.

OEC Haberleşme Sistemleri Kiralama ve Bakım Hizmeti
OEC Haberleşme Sistemleri

Güvenlik / Haberleşme Servis & Bakım Onarım

OEC Haberleşme Sistemleri Güvenlik & Haberleşme sistemleri satış - kiralama sonrası destek sunmaktayız. Ürünlerimizin bakım ve onarımını gerçekleştirerek memnuniyetinizi önemsemekteyiz. Böylece ürünlerinizi uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz..

OEC Haberleşme Sistemleri Şeffaflığa özen gösterdiği için oldukça güvenilirdir. OEC Haberleşme Sistemleri bünyesindeki Güvenlik / Haberleşme teknolojilerini uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Aldığınız kaliteli hizmet ilk günden son güne kadar devam eder.

Neden

OEC Haberleşme Sistemleri?

OEC Haberleşme Sistemleri yıllardır edindiği tecrübesi ile sektördeki yeni açılan ihtiyaçları ve size özel ihtiyaçları tespit ederek geniş ürün yelpazesi ile kısa sürede,
kalıcı, akılcı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

OEC Elektronik Haberleşme Sistemleri

Profesyonel

21 yılı aşkın tecrübe ile ve birikim ile profesyonel bir ekip sorunlarınıza cevap sunar.

OEC Elektronik Haberleşme Sistemleri

Kaliteli

Analizler doğrultusunda ihtiyaçlarınız nokta atışı olarak tespit edilir ve size çözüm sunulur.

OEC Elektronik Haberleşme Sistemleri

Hızlı

Kısa bir sürede ihtiyaçlarınızı tespit ederek ya da sizin ihtiyaçlarınızı belirtmeniz neticesinde dönüş alabilirsiniz.

OEC Elektronik Haberleşme Sistemleri

Ekonomik

Hangi ürünler ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılıyor sorusuna beraber cevap bulalım. Bu sayede otomasyon ve verimlilik ile maliyetleri düşürün ve karmaşıklığı azaltın.

OEC Haberleşme Sİstemlerİ

Kiralama & Bakım Çözümlerimiz


OEC Haberleşme Sistemleri Telsiz Kiralama

Telsiz Kiralama

Telsiz Haberleşme teknolojilerinde çeşitli markalarımız ile Dijital, DMR, Tetra ve LTE teknolojilerini, her sektöre özel tasarlanmış yazılım ve donanımlarla rekabetçi fiyatlar ve akılcı çözümlerle sunuyoruz. Ürün kalitemiz, stok kapasitemiz ve hızlı teslimat hizmetlerimizin yanında, kiralama sonrası destek servislerimizde gösterdiğimiz titizlik sayesinde farkımızı ortaya koyuyoruz. Böylece kiralama çalışmalarımızla da en çok tercih edilen firma olmayı sürdürüyoruz.

OEC Haberleşme Sistemleri Telsiz Bakım

Telsiz Bakım

Telsiz satış ya da kiralama hizmeti sonrası telsizler için bakım hizmeti de sunmaktayız. OEC Haberleşme Sistemleri olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak hizmetimize bakım desteği vererek devam etmekteyiz. Telsizlerinizin bakımını yaparak ömrünü uzatmaktayız. Böylece kullanım sürenizi uzatarak size ekonomik bir çözüm sunmaktayız.OEC Haberleşme Sistemleri Telsiz Onarım

Telsiz Onarım

OEC Haberleşme Sistemleri olarak müşteri memnuniyetinin sadece satış ve kiralama sürecinden ibaret olmadığının bilincindeyiz. Bu yüzden telsiz konusunda yaşadığınız problemlerde sunduğumuz hizmetin arkasında duruyoruz. Telsiz arızaları durumunda onarım hizmeti gerçekleştirerek mağduriyetinizi engelliyoruz. Pek çok köklü firma için satış ve kiralama hizmeti sunan bir marka olarak bu sorumlulukla ilerliyor ve firmaları yarı yolda bırakmıyoruz.

OEC Haberleşme Sistemleri Telsiz Satış

Telsiz Satış

Telsiz Haberleşme teknolojilerinde lider markalarımızla; Dijital, DMR, Tetra ve LTE telsizleri sektörlerle buluşturuyoruz. Her sektöre özel olarak sunulan yazılım ve donanım ile firmaları mutlu etmekteyiz. Rekabetçi fiyat ortamına rağmen uygun fiyat garantisi ile ekonomik ve akılcı çözümler sunuyoruz. Telsiz satış sonrası hizmetimize devam ederek; bakım ve onarım hizmeti ile müşteri memnuniyetini koruyarak ilerliyoruz. Geçmişten bugüne pek çok farklı sektörle ve pek çok farklı firma ile çalışan bir firma olarak yaptığımız işin sorumluluğunun farkındayız. Bu doğrultuda ilerleyerek devam ediyoruz.

OEC Haberleşme Sistemleri

Markalarımız


Hytera Logo
Motorola Logo
E-Tera Logo
Telo System Logo
Caltta Logo
Tassta Logo
Telox Logo